חווית קיץ

הפקת קייטנות איכות

ב-15 השנים האחרונות, אנו מתמחות בהפקת קייטנות מגוונות ברמה עירונית וארגונית. הצוות החינוכי של ינוקא עוסק כל השנה בהדרכת ילדים, ועובר הכשרות רלוונטיות על פי נושא הקייטנות.

יחד אתכם, ובהתאם לתקציב, לגילאים ולצרכים המדויקים שתגדירו, נבנה תכנית עשירה ומגוונת לקייטנה, נכין לוחות זמנים, נדאג לרישיונות, ביטוח וכל צרכי ההפקה של הקייטנה. נעשיר את מתחם הקייטנה בתפאורה, משחק ואווירה, נפיק ימי פסטיבל ייחודיים וימי קונספט בהתאם לבחירתכם ועוד. כך, לצד הנאה צרופה של חוויית קיץ מושלמת שתעניקו לילדיכם, תעשירו אותם בתכנים חדשים ובלמידה מחדשת.

לבחירה מבין קייטנות האיכות של ינוקא:

קייטנה בסנדלים

קייטנה מטיילת

מיועדת לשכבות הגיל הגדול (כיתות ד ומעלה). מדי יום, יעלו הילדים לאוטובוס שיהפוך לחוויה חברתית של גיבוש וכיף, וייסעו לאטרקציות הכי מעניינות בישראל- קירות טיפוס, בריכה, מבוכים, סימולטור טיסה, לונה פארק, ג׳אמפ פארק, מוזיאונים מגוונים, חדרי משחק, גני חיות ועוד. הקייטנה מלווה פדגוגית על ידי מנהלת התוכן של ״מכבי צעיר״, ובפיקוח של חדר המצב מטעם משרד החינוך.

גיבורי האור

קייטנה שכולה אושר

קייטנה המבוססת על עקרונות הפסיכולוגיה החיובית. פייה, אביר, לוחם וקוסמת ייקחו את הילדים למסע מלהיב, במהלכו ילמדו לאהוב את עצמם, לתרגל חשיבה אופטימית, להבין את משמעותה של נתינה. הילדים יחוו סדנאות צחוק ויוגה, יכינו לעצמם אביזרים מגוונים של השראה חיובית, יצפו במופעי סטנד- אפ, יפגשו עם אנשים מעוררי השראה וילמדו שפה חדשה.

עולמות קסומים

קייטנה חברתית

קייטנה שמטרתה להפוך את הילדים לחברים הכי טובים! פעילויות גיבוש חברתיות ואטרקציות מדליקות מעולמות תוכן שונים יהפכו את הקייטנה למקום שהילדים ירצו לחזור אליו מידי שנה. הצגות, מופעים, מתחמי משחק ויצירה, יציאות לאטרקציות ייחודיות, ימי תוכן מגוונים וסדנאות מיוחדות.

משתוללים במעבדה

קייטנת מדע וטכנולוגיה

הילדים יצאו למסע בעולם של גילויים והמצאות- פלנטריום ענק, ניסויים במעבדה, יצירות מדעיות, מופעי מדע ובועות סבון ומתחמי משחק מדעיים. נצא יחד למוזיאון המדע. תוכן הקייטנה נכתב ומפוקח על ידי יועצים מתחום המדעיים והאקדמיה.

kid-Art

קייטנת אומנויות

קייטנת בוטיק, החושפת את הילדים לעולם האומנויות הקסום- ריקוד, דרמה ומשחק, קרקס וג'אגלינג, מוסיקה ואמנות פלסטית. בכל עולם יפגשו הילדים מנטור מהתחום שיעביר איתם יום שלם של חוויה. נצא לחוויה מעשירה במוזיאון לילדים.

אני מחליטה!

קייטנה מותאמת אישית,
לפי רצון הלקוח

ניתן לשלב בין מגוון הקייטנות או לבקש כל נושא שחלמתן עליו. ככותבות תכנים מקצועיות, אנו אמונות על כתיבת קייטנות איכות בכל נושא.

"ניכרה השקעה רבה בציוד/משחקים/חומרים/צוות מעולה והילדים לא נחו לרגע 🙂 ההורים מאוד מאוד מרוצים. בקיצור היה ממש מושלם והציב רף גבוה לשנה הבאה בע"ה."

הילה ויימן, מנהלת משאבי אנוש, מנהלת הדרכה, רווחה ופרט, דקסל פארמה
"ברצוני לציין לשבח את הרצינות, המדריכים המקצועיים, איכות התכנים, ואופן העברתם על ידי החברה. אני עובדת עם חברות רבות, וזהו עונג רב להיפגש עם רמה גבוהה שכזו."

ענת אשרוב, מנהלת קייטנות עירונית, גבעתיים
"כאם לשני ילדים שעברו את הקייטנה במשך שנתיים, וכחברה בוועד ההורים בישוב, אני יכולה להגיד בפה מלא כי הקייטנה הייתה מוצלחת מאוד, מגוונת ומרתקת עבור ילדינו. הילדים חזרו מדי יום עם יצירות ברמה גבוהה מאוד, עם חוויות מדהימות ועם ידע חדש שרכשו בתקופת הקייטנה."

יפעת גורן, כפר בילו
"ברצוני לציין כי הקייטנה בניהולכם היתה ברמה גבוהה מאוד, התכנים, ההפעלות, המדריכים לכל הקבוצות והמשובים מההורים היו ברמה מעולה"

רונית איזקוב, מנהלת הרווחה, האוניברסיטה הפתוחה רעננה
"הנהלת הקייטנה מקצועית ואנושית, בחירת המדריכים היתה מוצלחת ומקצועית, תכנית עשירה ומגוונת הכוללת הפעלות מעניינות, ניסוים, משחקים יצירתיים עם הרבה מחשבה"

רונית בן סימון, מנהלת הרווחה, האוניברסיטה הפתוחה רעננה
"במילה אחת - מושלם. בשלוש מילים - נתראה בשנה הבאה"

שני ארז, מנהלת משאבי אנוש ורווחה, סטרטסיס
הקודם
הבא