פרויקטים קהילתיים

ניהול פרויקטים למען הקהילה

חברת "ינוקא" מפיקה ומוציאה לפועל פרויקטים למען הקהילה,
במימון חברות מסחריות או משרדים ממשלתיים.

ביכולתנו להקים פרויקט חינוכי-קהילתי החל משלב הרעיון והיוזמה, דרך תכנון ויצירת הקשר עם הגורמים הרלוונטיים וכלה בשלב הביצוע. המטרה הינה- הפצת הערכים הנבחרים בדרך מהנה וחווייתית.

בשלוש השנים האחרונות, הפקנו מערך קייטנות קיץ לחינוך פיננסי מטעם בנק הפועלים לכ- 10,000 ילדים מדי שנה בכ- 35 מוקדים ברחבי הארץ. ברמה החינוכית - שתי מנהלות החברה מביאות עמן עולם עשיר ומלא ניסיון חינוכי אקדמי ומעשי.
ברמה הקהילתית - שתינו בעלות רקע תעסוקתי מתנ"סי, הרואות בעשייה קהילתית כקרקע פורייה ליצירת שינוי אמיתי.

 

לרשות החברה עומדים מומחים ואנשי מקצוע מובילים מתחומים מגוונים - ניהול, הדרכה, לוגיסטיקה, הפקה, תוכן וגרפיקה.

"באים אנו בזאת להודות לאין-ספור על העבר, ולבקש על העתיד, במפעלכם המדהים והכל-כך חשוב של מסגרת לימודית חוויתית לילדי הקהילה באופקים. באמצעות חברת ''ינוקא'' המבורכת והמקצועית."

אלדד ושירה ספרא, ריכוז קייטנות ''דן-חסכן'' לילדי קהילת אופקים
"ילדי שיכוני המזרח יחד עם הוריהם זכו להנות מהקייטנה ומודים לכם מקרב לב על קייטנה ללא כל השתתפות כספית מצידם. תודה מיוחדת לחברת ינוקא שהלהט, הרצינות וההובלה שלה הביאו אותנו לשיאים ולהצלחה מסחררת של התוכנית."

יוסי בצלאל, מנהל מתנ"ס שיכון המזרח, ראשון לציון
"ברצוני בשמי ובשם חניכי הקייטנה דן חסכן ק. שמונה, מביעים את תודתנו על הקייטנה המהנה במשך שבוע ימים של חוויות מהנות. מיותר לציין כי ללא עזרתכם ותמיכתכם הילדים האלה לא היו זוכים להשתתף בקייטנה בקיץ זה."

דוד נבון, מנהל מרכז תקוותנו, קרית שמונה
"רציתי להודות ולומר לכם ת ו ד ה, על התייחסות שנה אחר שנה למען ילדיי עכו בחופשת הקיץ."

קרן כהן מויאל, עכו
"לולא תרומתכם, לא היה מתאפשר להפעיל קייטנות אלו, שהיוו מסגרת ערכית עם שעות פנאי איכותיות ואטרקטיביות ביותר...הקייטנות הופעלו באמצעות חברת ינוקא, והמנהלות היו מאוד מקצועיות, קשובות ואמינות, והתכנית והקיטים היו בלעי ערך מוסף" שנה אחר שנה למען ילדיי עכו בחופשת הקיץ."

אייל עפגין, מנכ"ל עמותת פנאי העיר חדרה
"ילדי בית שאן לא ישכחו שנים רבות קייטנה נפלאה זו, ותודה לכם שהייתם שם בשביל הילדים"

שלום בער- שמולביץ, בית שאן
הקודם
הבא